Ponuka služieb

Detské ihrisko

Tešíme sa aj na detských návštevníkov, a preto sme pre deti v areáli Autokempu Tíšava pripravili detské ihrisko so šmýkalkou, hojdačkami, preliezkami, kolotočom a dokonca aj s trampolínou. Ihrisko je oplotené, preto sa nemusíte obávať, že Váš drobec zmizne z dohľadu. Takto majú aj deti „kútik“ pre seba a rodičom doprajú čas na relax.

Požičovňa vodných plavidiel

Pre milovníkov vody sú pripravené rôzne malé plavidlá s ktorými prebrázdite Domašu a objavíte skryté zákutia. Ku každému plavidlu dostanete aj záchranné vesty pre deti a neplavcov. Bezpečnosť na pláži a vodnej hladine zaisťuje vodná záchranná služba s vodným skútrom.

Vodné bicykle

V ponuke máme viac ako 15 bicyklov:
Dvoj, štvor a šesť miestne, s plošinou na opaľovanie alebo so šmýkalkou.

Člny

Moderné sklolaminátové plavidlá pre 6 osôb vybavené veslami alebo elektrickými motormi.

Kajaky

Pre každého, kto má rád vodu čo najbližšie pri tele.

   

Cenník - vodné plavidlá


Požičovňa cestných bicyklov

Spoznávajte krásy okolia pohodlnejšie. Požičajte si cestný alebo horský bicykel a vyberte sa na cyklovýlet, či už na vyhliadkový bod Grófňa alebo len tak, popri Domaši. Okolité lesné cesty ponúkaju bezpečnú jazdu v lone prírody a už po niekoľkých minútach jazdy od Autokempu Tíšava nájdete ticho a kľud lesa.

Požičovňa ponúka 20 bicyklov - pánske, dámske a aj detské. Svojich najmenších uložíte do bezpečnej detskej sedačky a na výlet môže vyraziť celá rodina. V cene požičovného je prilba, zámok, osvetlenie, reflexný prvok. Pred požičaním bicyklov si nezabudnite zobrať doklad totožnosti.

Naše bicykle
CTM Rebel 18" / 20"
Rebel medzi oceľovými bicyklami. Nanič sa nehrá, ale pritom zaujme. Ľahké horské chodníky a malé výlety do prírody sú pre tohto rebela ako stvorené.
CTM Twister Lady 16"
Úspešný a krásny ženský bicykel je pripravený na cyklo chodníky či ľahšie horské chodníčky, miesta, kde spojíte zábavu a pocítite krásu prírody a okolia. Ľahký hliníkový rám navrhnutý tak, aby sa každá žena cítila bezpečne a komfortne.
CTM Stefi 18"
Dámsky bicykel naozaj pre všetkých. Jednoduchý oceľový bicykel. Dobrý spoločník do mesta, prírody či k vode. Nenáročný relax pre každú ženu.
CTM Terrano 19" / 21" / Terrano Lady 18"
Príroda okolo nás láka už od nepamäti. Terrano je bicykel, s ktorým si spravíte výlety s celou rodinou za jej krásami. Cyklochodníky či ľahšie horské traily, miesta, kde spojíte zábavu a pocítite krásu. Bicykel pre spoločné chvíle s rodinou či kamarátmi.
CTM Jimmy 12"
Detský bicykel pre chlapcov.
CTM Maggie 11"
Detský dievčenský bicykel.
CTM Flash 9"
Detský bicykel s pomocnými kolieskami pre najmenších cyklistov.


Cenník - cestné bicykle